Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
Rozmiar czcionki:
Lp. Przedmiot Dzień tygodnia Godziny zajęć Miejsce zajęć Prowadząca/y Data zajęć  
1 Zajęcia na siłowni poniedziałek Co tydzień 12.00-12.45) Siłownia na Stadionie MOSIR Instruktor Jakub Klimpel

4,11,18.25II

4,11,18,25III

1,8,15,29IV

6,13,20 V    

 
2 Wykłady z religii świata z elementami religioznawstwa 15.15-16.45 Biblioteka Miejska ul Działyńskich 2a Dr A. Korecki

4 III,

1 i 8 IV

6 V

 
3 Spotkania z biblią 15.15-16.45 Biblioteka Miejska ul. Działyńskich 2a Ks.T. Trzebiatowski

18II,

18 III,

20 V

 
4

Zajęcia ruchowo-

gimnastyczne

poniedziałek 17.00-17.45 Sala gimnastyczna w Sz. P.nr.3 ul. Działyńskich K. Angowska

4,11,18,25 II

4,11,18,25 III

1,8,15,29 IV

6,13,20 V

 

5

Zajęcia z robótek

Ręcznych i

rękodzieła

Wtorek

Wtorek

wtorek

9.30-11.45 Biblioteka Miejska   ul. Działyńskich 2a H. Karczyńska 5 i 19 II,5 i 19 III2 ,9 i 23 IV,7 i 21 V  
6 Klub Interesującej Książki 14.15-15.00 Biblioteka Miejska ul. Działyńskich2a A. Rogowska 5 II, 5III,2 IV, 7 V,  
7 Zajęcia z literatury wtorek 15.00-15.45 Biblioteka Miejska ul. Działyńskich2a B.Jasiak 5, 19 II,5, 19 III,2, 9, 23 IV,7 i 21 V  

8

Zajęcia przyrodniczo-

ekologiczne

Wtorek

16.00-16.45

Biblioteka

Miejska ul. Działyńskich 2a

A .Olszewski 5 i 19 II,5 i 19 III,2, 9 i 23 IV,7 i 21 V  
9

Zajęcia gimnastyczno-

rekreacyjne

wtorek 17.15-18.00 Sala Fitness w L.O im C.K. Norwida B. Trzcińska 5 i 19 II,5 i 19 III,2 , 9 i 16 IV,7 i 21 V  
 
10 Nordic walking Środa Zbiórka o godz. 10.00 przy małym mostku   Koordynator Elżbieta Grzonkowska Co drugi tydzień  
11 Język rosyjski 15.00-15.45 Biblioteka Miejska ul. Działyńskich 2a L. Karczyńska 6 i 20 II,6 i 20 III,3, 10 i 24 IV,8 i 22 V  
12 Chór 16.00-17.30 Sala muzyczna w Sz.P. nr 3 ul. Działyńskich M. Piątkowski 6 i 20 II,6 i 20 III,3, 10 i 24 IV,8 i 22 V  
13

Sekcja gier: warcaby,

szachy i brydż

16.00-18.00 Sala w Bibliotece miejskiej Koordynatorzy: F. Stachowicz i J. Regel 6 i 20 II,6 i 20 III,3, 10 i 24 IV,8 i 22 V,  
14 Zajęcia kulinarne

Czwartek

czwartek

10.00

12.15

ZSZ w Kurzętniku B. Zalewska 7 i 21 II,7 i 21 III,4 i 11.04 i 25 IV,9 i 23 V  

15

Zajęcia geograficzno-

krajoznawcze

15.15

16.45

Gab. Geogr.

W L.O

B.Siemianowski 7 i 21 II, 7 i 21 III, 4, 11 i 25 IV, 9 i 23 V  

16

Rozwój kompetencji cyfrowych: moje finanse i transakcje

w sieci-„Ja w internecie”

czwartek

17.00

19.00 I gr

Sz.P. nr 2 ul. Tysiąclecia

M.Piskorska

10,17, 24 I

7,14,21 II

 
17

Zajęcia gimnastyki

aktywnej

czwartek 17.00-17.45 Sala mała Sz.P. nr 2 ul. Tysiąclecia M. Rymer 14 i 28 II,14 i 28 III,11 i 25 IV,16 i 30 V  
18 Zajęcia gimnastyczno-rekreacyjne czwartek 17.15-18.00 Sala fitness w liceum B. Trzcińska 7 i 21 II,7 i 21 III,4 i 18 IV,9 i 23 V  

19

Język angielski

środa

8.15-9.00 Igrupa

9.00-9.45

II grupa

Sala Miejskiej Biblioteki Publicznej

K. Kotłowska

20,II

6.III i  20.III  3 IV i

17IV i 8V

,22V

 
20 Sekcja pływacka „Żabka”-wyjazdy na basen piątek Wyjazd o godz. 8.30 Basen Solankowy w Grudziądzu   1 lub 2 razy w m-cu  
21

Rozwój kompetencji cyfrowych: moje finanse i transakcje

w sieci-„Ja w internecie”

17.00-19.00 II gr Szk. Podst. Nr.2 ul. Tysiąclecia M. Piskorska

11,18,25 I

8, 15 i 22 II

 
22 Sekcja rowerowa sobota Zbiórka o godzinie 10.00   Koordynatorzy: W. Leśniowski i R.Pokojski Co drugi tydzień  
23 Sekcja kabaretowa

W miarę

potrzeb

  L. Karczyńska    
   

Tygodnie zajęć:

Luty: 4-7 II 18-21 II

Marzec:4-7 III 18-21 III

Kwiecień: 1-4 IV 8-11 IV 23-25 IV

Maj: 6-9 V   20-23 V

Zakończenie roku: 27 V (poniedziałek) lub 28 V( wtorek)

 
 

Najbliższe

Brak wydarzeń
Lipiec 2019
P W Ś C Pt S N
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31 1 2 3 4
Sierpień 2019
P W Ś C Pt S N
29 30 31 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31 1