Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
Rozmiar czcionki:

TYGODNIOWY ROZKŁAD ZAJĘĆ UTW 2021/2022

OD 19.X DO 16.XII 2021

 Poniedziałek

 

 

l.P. Przedmiot lub rodzaj zajęć Godzina zajęć

Prowadzący

Miejsce zajęć

Data zajęć
1. Zajęcia na siłowni 13.00-13.45

Jakub Klimpel

MOSiR (siłownia)

Co tydzień

25.10, 8.11, 15.11,

22.11, 29.11, 6.12, 13.12

2.

Wykłady z historii

Wielkie kobiety w historii Polski i regionu

15.00-16.30

B. Rutkowska- Marciniak

Sala wykładowa biblioteki

Raz w miesiącu

25.10, 8.11, 6.12

3. Język rosyjski 14.00-14.45

Lilia Karczyńska

Sala wykładowa biblioteki

Co drugi tydzień

25.10, 8.11, 22,11, 6.12, 13.12

 Wtorek

 

 

l.P. Przedmiot lub rodzaj zajęć Godzina zajęć

Prowadzący

Miejsce zajęć

Data zajęć
1. Zajęcia z literatury 15.00-15.45

B. Jasiak

Sala wykładowa biblioteki

Co drugi tydzień

19.10, 2.11, 16.11, 30.11, 14.12

2. Zajęcia przyrodniczo-ekologiczne 16.00-16.45

A. Olszewski

Sala wykładowa biblioteki

Co drugi tydzień

19.10, 2.11, 16.11, 30.11, 14.12

 Środa

 

l.P. Przedmiot lub rodzaj zajęć Godzina zajęć Prowadzący Data zajęć
1.

Zajęcia z psychologii – wykłady i ćwiczenia

Profilaktyka zaburzeń psychicznych

16.00-17.30

P. Ziółkowska

Sala wykładowa biblioteki

27.10, 24.11, 15.12
2. Zajęcia ruchowo -gimnastyczne 16.00-16.45

B.Trzcińska

Sala fitness Zespołu Szkół

Co tydzień

20.10, 27.10, 10.11, 17.11, 24.11, 1.12, 8.12, 15.12

3. Zajęcia kulinarne 8.30-10.45

Ilona Czarnecka

Kuchnia MCK (parter)

Co dwa tygodnie

20.10,10.11,24.11, 08.12,15.12

 Czwartek

 

l.P. Przedmiot lub rodzaj zajęć Godzina zajęć Prowadzący Data zajęć
1. Zajęcia geograficzno - krajoznawcze 15.15-16.45

B. Siemianowski

Sala 109 Zespołu Szkół

Raz w miesiącu

21.10, 25.11, 16.12

2. Rękodzieło, robótki ręczne 9.00-11.15

H. Karczyńska

Sala wykładowa biblioteki

Co drugi tydzień

21.10, 4.11, 18.11, 2.12, 16.12

3. Ćwiczenia relaksacyjne 14.00-14.45

K. Angowska

Aula SP nr 3

Co drugi tydzień

21.10, 4.11, 18,11, 2.12, 16.12

4. Nordic walking 11.00 Mały mostek Co tydzień od 21.10
1. Zajęcia kabaretowe w zależności od potrzeb Lilia Karczyńska
2. Sekcja strzelecka Do uzgodnienia z zainteresowanymi Koordynator Krzysztof Wietecha

Najbliższe

Brak wydarzeń
Październik 2021
P W Ś C Pt S N
27 28 29 30 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
Listopad 2021
P W Ś C Pt S N
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 1 2 3 4 5