Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
Rozmiar czcionki:

                             Harmonogram zajęć UTW; Semestr II 2019/2020

Lp. Przedmiot Dzień tygodnia Godz. zajęć Miejsce zajęć, prowadzący Data zajęć
1. Zajęcia na siłowni
Poniedziałek
Co tydzień
12:00-12:45
Siłownia na stadionie MOSiR,
Jakub Klimpel
3,10,17,24 II
2,9,16,23,30 III
6,20,27 IV
4,11,18 V
2.

Zrywy narodowościowe
w Polsce i w naszym regionie

15:15-16:45

Biblioteka Miejska,
Działyńskich 2A;

Dr Andrzej Korecki

3 II
2 III
6 IV
4 V
3. Zajęcia ruchowo gimnastyczne 17:00 – 17:45 Sz. P. nr.3 ul. Działyńskich, sala gimnastyczna,
Karina Angowska
3,10,17,24 II
2,9,16,23,30 III
6, 20,27 IV
4,11,18 V
4. Sekcja brydżowa 17:00-18:30 Miejskie Centrum Kultury,
Grzegorz Milewski
3,17 II
2,16,30 III
20 IV
5,19 V
5. Spotkania z Biblią
         Wtorek
14:40 – 16:10 Biblioteka Miejska, Działyńskich 2A;
Ks. Tomasz Trzebiatowski
11 II
10 III
28 IV
12 V


6. Klub Interesującej Książki

14:15-15:00

Biblioteka Miejska, Działyńskich 2A; Dział Dziecięcy; Aneta Rogowska 4 II
3 III
7 IV
5 V
7. Zajęcia z   literatury 15:00-15:45 Biblioteka Miejska, Działyńskich 2A;sala regionalna; Barbara Jasiak 4,18 II
3,17,31 III
7,21 IV
5,19 V
8. Zajęcia przyrodniczo
i ekologiczne
16:00-16:45

Biblioteka Miejska, Działyńskich 2A;sala regionalna;

Adam Olszewski

4,18 II
3,17,31 III
7,21 IV
5,19 V
9.

Zajęcia gimnastyczno – rekreacyjne

17:00-17:45

Sala Fitness
w LO im. C.K. Norwida
;

Barbara Trzcińska

4,18 II
3,17 III
14 IV
19 V
               
10. Zajęcia z robótek ręcznych i rękodzieła
Środa
08:30-10:00

Biblioteka Miejska, Działyńskich 2A;sala regionalna;

Hanna Karczyńska

5,19 II
4,18 III
1,22 IV
6,13,20 V

11. Zajęcia kulinarne 10:15-12:30 ZSZ Kurzętnik;
Magdalena Kluga-Maron
5,19 II
4,18, III
1,22 IV
6,13,20 V
12. Psychologia 16:00- 17:30 Biblioteka Miejska, Działyńskich 2A;
Patrycja Ziółkowska
12 II
11 III
29 IV
20 V
13.

Język rosyjski

15:00-15:45 Biblioteka Miejska, Działyńskich 2A;  
Lilia Karczyńska

5,19 II
4,18 III
1,22 IV
6,13,20 V

14. Chór

16:00 – 17:30

Sz. P. nr. 3 ul. Działyńskich, Sala muzyczna;
Marek Piątkowski
5,19 II
4,18 III
1,22 IV
6,13,20 V
15.

Nordic walking


      Czwartek

10:00 Zbiórka przy małym mostku;
Barbara Jasiak
co tydzień począwszy
od 6 II
16. Zajęcia geograficzno-krajoznawcze 15:15-16:45 Gabinet geograficzny
w LO
,
Bogdan Siemianowski
6,20 II
5,19 III
2,16,30 IV
14,21 V
17. Zajęcia gimnastyczno-rekreacyjne 17:00-17:45 Sala Fitness
w LO
,
Barbara Trzcińska
6,20 II
5,19 III
2,16,30 IV
14,21 V
18. Sekcja rowerowa
Sobota
09:30 Lech Bober,
Witold Leśniowski
Rozpoczęcie od 08.02.2020r.
(co drugi tydzień)
19. Sekcja kabaretowa W zależności od potrzeb Lilia Karczyńska  
20. Sekcja Strzelecka  

Krzysztof

Wietecha

Rozpoczęcie w dniu 5 02. 2020

Środa godz.10:00

               

Najbliższe

Brak wydarzeń
Październik 2020
P W Ś C Pt S N
28 29 30 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31 1
Listopad 2020
P W Ś C Pt S N
26 27 28 29 30 31 1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 1 2 3 4 5 6