Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
Rozmiar czcionki:

Harmonogram Zajęć I semestr 2018/2019

   

Lp. Przedmiot Dzień tygodnia Godziny zajęć Miejsce zajęć Prowadząca/y Data zajęć
1 Zajęcia na siłowni

     poniedziałek

11.00-11.45 (druga grupa 12.00-12.45) Siłownia na Stadionie MOSIR Instruktor Jakub Klimpel

8 i 22.X

5 i 13.Xl

3 i 17.Xll

2 Wykłady z religii świata z elementami religioznawstwa 15.15-16.45 Biblioteka Miejska ul Działyńskich 2a Dr A. Korecki 8 x 5Xl 3Xll
3 Spotkania z biblią 15.15-16.45 Biblioteka Miejska ul. Działyńskich 2a Ks.T.Trzebiatowski 22.X 19.Xl 17Xll
4 Zajęcia ruchowo-gimnastyczne 17.00-17.45 Sala gimnastyczna w Sz. P.nr.3 ul. Działyńskich A.Sapała-Ponieważ

8 i22X

5 i 19Xl

3 i 17Xll

5 Zajęcia taneczne 17.00-17.45 Sala gimnastyczna w Sz. P.nr.3 ul. Działyńskich A.Sapała-Ponieważ

15 i 29.X

12 i 26Xll

10Xll

6

Zajęcia z robótek ręcznych i rękodzieła wtorek 10.30-12.45 Biblioteka Miejska   ul. Działyńskich 2a H. Karczyńska 9 i 23 X , 6 i 20 Xl, 4 i 18.Xll
8 Klub Interesującej Książki 14.15-15.00 Biblioteka Miejska ul. Działyńskich 2a A. Rogowska 9.X 6.Xl   4.Xll( 1 raz w m-cu)
9 Zajęcia z literatury 15.00-15.45 Biblioteka Miejska ul. Działyńskich 2a B.Jasiak 9 i 23 X, 6 i 20 Xl, 4 i 18 Xll
10 Zajęcia przyrodniczo-ekologiczne 16.00-16.45 Biblioteka Miejska ul. Działyńskich 2a A .Olszewski 9 i 23X, 6 i 20 Xl, 4 i 18 Xll
11 Zajęcia gimnastyczno-rekreacyjne   17.15-18.00 Sala Fitness w L.O im C.K. Norwida B.Trzcińska 9 i 23X, 6 i 20Xll, 4 i 18Xll
12 Nordic walking

                 środa

Zbiórka o godzinie 10.00 przy małym mostku     Co drugi tydzień
13 Język rosyjski 15.00-15.45 Biblioteka Miejska ul. Działyńskich 2a L. Karczyńska 10 i 24X, 7 i 21Xl, 5 i 19Xll
14 Chór 16.00-17.30 Sala muzyczna w Sz.P. nr 3 ul. Działyńskich M. Piątkowski 10 i 24X, 7 i 21Xl, 5 i 19Xll
15 Sekcja gier: warcaby, szachy i brydż 16.00-18.00 Sala w Bibliotece Miejskiej lub MCK Koordynatorzy: F. Stachowicz i J. Regel 10 i 24X, 7 i 21Xl, 5 i 19 Xll
16 Zajęcia kulinarne

             czwartek

9.30-11.45 ZSZ w Kurzętniku B. Zalewska 11 i 25X, 8 i 22 Xl, 6 i 20Xll
17 Zajęcia geograficzno-krajoznawcze 15.15-16.45 Gabinet geograficzny w L.O im. C.K Norwida B.Siemianowski 11 i 25X, 8 i 22 Xl, 6 i 20Xll
18 Zajęcia komputerowe Projekt E-kompetencje bez barier

16.00-16.45 l grupa

17.00-17.45

Sz.P.nr.2 ul. Tysiąclecia

M. Piskorska

L. Kędziorski

11 i 25X, 8 i 22Xl, 6 i 20Xll
19 Zajęcia gimnastyki aktywnej 17.00-17.45 Sz.P. nr 2 ul. Tysiąclecia M. Rymer 11 i 25X, 8 i 22Xl, 6 i 20Xll
20 Sekcja pływacka „Żabka”-wyjazdy na basen

Piątek                            

Wyjazd o godz. 8.30 Basen Solankowy w Grudziądzu   1 lub 2 razy w m-cu
21 Sekcja rowerowa

sobota

Zbiórka o godzinie 10.00   Koordynatorzy: W. Leśniowski i R.Pokojski Co drugi tydzień
22 Sekcja kabaretowa W zależności od potrzeb     L. Karczyńska  

Tygodnie zajęć: październik: 8-12 i 22-26, listopad:5-9 i 19-28, grudzień: 3-7 i 17-21

 
 

Najbliższe

Brak wydarzeń
Październik 2018
P W Ś C Pt S N
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31 1 2 3 4
Listopad 2018
P W Ś C Pt S N
29 30 31 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 1 2