Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
Rozmiar czcionki:

    HARMONOGRAM ZAJĘĆ UTW        SEM II 2016/2017   OD 6 II

Lp. Przedmiot Dzień tygodnia Godz. zajęć Miejsce zajęć, prowadzący Data zajęć
1 Zajęcia kulinarne

poniedziałek

10:15-12:30 ZSZ Kurzętnik; Pracownia zajęć kulinarnych; Bożena Zalewska

6 II, 20 II, 6 III,      

20 III, 3 IV, 8 V,

22 V

2 Zajęcia z historii miasta i powiatu

16:15-17:45

Biblioteka Miejska ,Działyńskich 2A;

dr Andrzej Korecki

6 II, 6 III, 3 IV, 8V
3

Psychologia

wykłady

15:15-16:00

Biblioteka Miejska ,Działyńskich 2A;

Paulina Morenc

6 II, 20 II, 6 III,      

20 III, 3 IV, 8 V,

22 V

4

Geografia i krajoznawstwo

16:15-17:45

Zespół Szkół im.C.K. Norwida,

ul. 3 maja 24; sala geografii;

B. Siemianowski

20 II, 20 III,

24 IV, 22 V

5 Zajęcia komputerowe

wtorek

wtorek

Gr I początkująca

10:15-11:00

Gr II zaawansowana

11:00-11:45

Biblioteka Miejska ,Działyńskich 2A;sala komputerowa; Magdalena Kowalewska

7 II, 21 II,7 III,

21 III, 4 IV, 18 IV,

9 V, 23 V

6 Klub Interesującej Książki

14:15-15:00

I wtorek m-ca

Biblioteka Miejska, Działyńskich 2A; Dział Dziecięcy; mgr Aneta Rogowska

7 II, 7 III, 4 IV, 9 V

7 Zajęcia z literatury 15:00-15:45 Biblioteka Miejska, Działyńskich 2A;sala regionalna; Barbara Jasiak

7 II, 21 II,7 III,

21 III, 4 IV, 18 IV,

9 V, 23 V

8 Zajęcia przyrodniczo i ekologiczne 15:45-16:30

Biblioteka Miejska ,Działyńskich 2A;sala regionalna;

Adam Olszewski

7 II, 21 II,7 III,

21 III, 4 IV, 18 IV,

9 V, 23 V

9

Sekcja brydżowa

16:30-18:00

Biblioteka Miejska ,Działyńskich 2A; Mała sala-biuro;

G. Milewski

7 II, 21 II,7 III,

21 III, 4 IV, 18 IV,

9 V, 23 V

10 Zajęcia ruchowo gimnastyczne

Gr I 16:00-16:45

Gr II 16:50-17:35

Gimnazjum, sala gimnastyczna: Anna Sapała-Ponieważ

14.II, 28 II, 14 III,

28 III, 11 IV, 25 IV, 16 V,

11 Sekcja plastyczna

środa

13:30-15:00 Biblioteka Miejska, Działyńskich 2A; Anna Pestka-Górska

8II,22 II,8 III,22 III,

5 IV, 19 IV,10 V,24 V

12 Język angielski

Gr I   15:00-15:45

Gr II 16:00-16:45

Gimnazjum, sala języka angielskiego; Iwona Markuszewska
13 Język niemiecki 16:00-16:45

Zespół Szkół im.C.K. Norwida,

ul. 3 maja 24; sala j. niemieckiego; Joanna Kardela

14 Chór

17:00 – 17:45

Gimnazjum ,Sala muzyczna; Marek Piątkowski  co tydzień
15 Nordic Walking

czwartek

10:00 Zbiórka przy małym mostku co tydzień począwszy od 9 II
16

Język rosyjski

15:00-15:45 Biblioteka Miejska, Działyńskich 2A;   mgr Lilia Karczyńska

9 II, 23 II, 9 III,    

23 III, 6 IV, 20 IV

11 V, 25 V

17 Spotkanie z Biblią 16:00-16:45

Biblioteka Miejska Działyńskich 2a;

Ks. Michał Rogoziński

18 Zajęcia komputerowe

I gr początkująca     16:00-16:45

II gr zaawansowana

17:00-17:45

Szkoła Podstawowa nr 2, ul. Tysiąclecia 33; Sala komputerowa nr 4, Maria Piskorska
19

Zajęcia z gimnastyki aktywnej

       17:00:17:45

Zespół Szkół im.C.K. Norwida,

ul. 3 maja 24; sala fitness; Barbara Trzcińska

20

21

Zajęcia taneczne-ZUMBA

piątek

15:30- 16:15

Zespół Szkół im.C.K. Norwida,

ul. 3 maja 24; sala fitness Monika Nather

10 II, 24 II, 10 III, 24 III, 7 IV, 21 IV,

12 V, 26 V

Wyjazd na basen – sekcja pływacka „ŻABKA”

10:15-11:45

Wyjazd godz. 9:30 dworzec PKS

Basen-Iława koordynator Zofia Otremba

Pierwszy wyjazd

10 II

22 Sekcja rowerowa sobota 10:00-13.00    
23 Zajęcia kabaretowe     Lilia Karczyńska W zależności od potrzeb

Uwaga: W miesiącu IV i V w MCK odbywać się będą zajęcia z medycyny naturalnej

z p. dr Krystyną Szczepańską. Zapisy w biurze od marca. Zajęcia opłacone przez UTW.

                                        

Najbliższe

Brak wydarzeń
listopad 2017
P W Ś C Pt S N
30 31 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 1 2 3
grudzień 2017
P W Ś C Pt S N
27 28 29 30 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31